• Informácie pre stravníkov

• Platby:

Výška stravného za jeden obed:

Bežné stravovanie:

1.stupeň – 1,70 +0,40 = 2,10 na deň

2.stupeň – 1,90 + 0,40 = 2,30 na deň

Stravovanie s dotáciou: („obedy zadarmo“)

1.stupeň – 0,40 na deň

2. stupeň – 0,40 na deň

Bankové príkazy na úhradu:

Bežné stravovanie:

1.stupeň – 42 eur    (1,70+0,40) x 20

2.stupeň – 46 eur    (1,90+0,40) x 20

Stravovanie s dotáciou:

1.stupeň – 8 eur

2.stupeň – 8 eur

ČÍSLO ÚČTU NA ÚHRADU STRAVNÉHO:

40162020 /7500

IBAN: SK93 7500 0000 0040 1620 2086

BIC:CEKOSKBX

Variabilný symbol: rodné číslo žiaka (bez lomky)

Platbu treba uhradiť z toho účtu, ktorý uvádzate na zápisnom lístku na stravu na rok 2023/2024, na ktorý vám budú zaslané preplatky cez letné prázdniny.  Pri platbe treba zadávať  variabilný symbol. Platby je  potrebné uhradiť vždy mesiac dopredu do 20. dňa. V prípade nezaplatenia potrebnej sumy vás aplikácia EDUPAGE bude informovať o úhrade stravného, ak sa  stravné neuhradí, nebude sa môcť stravník stravovať.

Čipový systém:

Stravník pri  prihlásení na stravu dostane čip (záloha 5 eur, pri vrátení nepoškodeného čipu mu bude záloha vrátená). Čip ostáva stravníkovi  počas celého stravovania v školskom zariadení.

Odhlasovanie obedov:

Odhlásiť sa zo stravy  je možné najneskôr deň vopred do 14.00 hod telefonický alebo cez aplikáciu EDUPAGE.

Obedy je možné odhlásiť prostredníctvom rodičovského účtu na stránkach EDUPAGE v sekcii Jedálny lístok do 6.30 hod daného dňa.

Prosíme  rodičov, aby rešpektovali čas na odhlásenie zo stravy. Po tomto čase nie je možné odhlásiť stravníka z dôvodu vynormovania surovín a výdaja tovaru zo skladu.

Neodhlásený  obed je možné vyzdvihnúť  v školskej jedálni  v čase 11.30 – 11.45 hod. Stravník (zákonný zástupca) si stravu sám preloží do obedára.

V prípade náhleho ochorenia dieťaťa, pokiaľ rodič nestihne dieťa odhlásiť do rána 6:30, je možne vyzdvihnúť obed v prvý deň choroby, ale nárok na dotáciu v daný deň zaniká.

Sumu za obed bude rodič hradiť v plnej sume:

1.stupeň  - 2,10

2. stupeň – 2,30

Rodič je povinný dieťa na ostatné dni odhlásiť. Pokiaľ tak neurobí, strava mu nebude vydaná, ale sumu bude hradiť v plnej výške.