• Žiacka školská rada

• Plánované aktivity  našej  žiackej  školskej rady (ŽŠR)

v školskom roku 2021/22

• vytvorenie viac ako 11 nových oddychových zón pre žiakov v priestoroch školy  – projekt „Modernejšia škola“ – nákup a inštalácia nábytkových zostáv, dreveného pódia a oddychových prvkov,  krásnych nových sedačiek , kresiel a drevených boxov na chodbách a triedach školy  (koordinuje Mgr. Jantoláková, Mgr. Nebus)
          • súťaž o strom roka – hlasovanie žiakov školy o najkrajší strom Slovenska – október 2021 (koordinuje Mgr. Paššová)
          • súťaž o najväčšie jablko spojená s výstavou najväčších prinesených  jabĺk – november 2021 (koordinuje Mgr. Paššová)
          • súťaž o najkrajšiu tekvicu - október/november 2021 (koordinuje Mgr. Paššová)
          • jesenný zber papiera  s vyhotnotením najlepších jednotlivcov a tried – 18.10. až 22.10. 2021 - kontajner pristavený na Brančíkovej ulici (koordinuje Mgr. Gajdošová, Mgr. Nebus)
          • akcia „Otvor srdce, daruj knihu“ – navrhovanie žiakov pre ich obdarovanie knižnými darmi – december 2021 (koordinuje Mgr. Prekopová)
          • Mikuláš a jeho početná družina – Mikulášske vystúpenie najtalentovanejších detí školy 6.12. 2021 (koordinuje Mgr. Nebus)
          • súťaž o najkrajšiu vianočnú výzdobu triedy – 17.12. 2021 – žiaci/zástupcovia tried hodnotia vianočnú výzdobu všetkých tried školy (koordinuje Mgr. Nebus)
          • Valentínska pošta – v týždni od 7.2. do 14.2. 2022 majú žiaci možnosť poslať komukoľvek v škole milý pozdrav  vhodením odkazu do schránky - odkaz može, ale nemusí byť podpísaný (koordinuje Mgr. Nebus)
          • futbalový medzitriedny turnaj - apríl až jún 2022, (koordinuje Mgr. Šifra, Mgr. Nebus)
          • zber použitých bateriek (prebieha počas celého šk. roku,  koordinuje Mgr. Bellová)
          • zber vrchnáčikov pre Kristínku - kovové srdce na školskom dvore (prebieha počas celého šk. roku koordinuje Mgr. Pobiecka)
          • jarný zber papiera s vyhodnotením najlepších jednotlivcov a tried (koordinuje Mgr. Gajdošová, Mgr. Nebus)
          • celoročné triedenie a vynášanie separovaného odpadu vo všetkých 31 triedach našej školy (papier a plasty) – kordinujú všetci tr. učitelia v spolupráci so svojimi žiakmi
          • spoločné stretnutia a participácia na spoločných projektoch, ktorých sa pravidelne budú zúčastňovať zástupcovia našej ŽŠR spolu s predsedami a podpredsedami ŽŠR ostatných trenčianskych škôl pod vedením Veroniky Sučanskej,  koordinátorky práce s mládežou

Koordinátor ŽŠR  - Mgr. Tomáš Nebus                                                  Predsedníčka ŽŠR – Karolína Mrlinová 9.C

Podpredsedníčka ŽSR – Klára Jastrabíková 8.C